Rowerowe wycieczki z przewodnikiem po Krakowie - Dzielnica 1 Kraków

Rowerowe wycieczki z przewodnikiem po Krakowie
(09.08.2015)

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Kraków, jego wspaniałą historię i najgłębiej skrywane tajemnice podczas rekreacyjnych przejażdżek rowerowych z licencjonowanym przewodnikiem. Przyjemna atmosfera, wiele ciekawostek historycznych, piękne krakowskie legendy i mnóstwo bezcennych informacji gwarantowane! Zapraszamy wszystkich na Velo-wycieczki z przewodnikiem.

Sierpniowe Velo-wycieczki z przewodnikiem odbędą się:

15 sierpnia br. „Szlakiem Świętych i Błogosławionych” o godz. 10:00, miejsce zbiórki: PLAC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH przed budynkiem Magistratu

23 sierpnia br. „Szlakiem techniki miejskiej” o godz. 10:00, miejsce zbiórki: PLAC JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO, przed Galerią Krakowską

29 sierpnia br. „Kraków w cieniu żywiołów”  o godz. 15:00, miejsce zbiórki: PLAC BOHATERÓW GETTA

Każda z wycieczek będzie trwać ok. 3 godzin.

 

Wycieczki przeznaczone są dla użytkowników miejskiej wypożyczalni rowerów KMK Bike, bowiem
mogą wziąć w nich udział tylko ci uczestnicy, którzy będą w ich trakcie korzystać z rowerów KMK Bike. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze użytkownikiem wypożyczalni – nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś na stronie www.kmkbike.pl! Rejestracja jest bardzo prosta, a wpłata potrzebna do aktywacji konta dla nowych użytkowników to jedyne 20 zł!

Wszyscy uczestnicy wycieczek będą w trakcie ich trwania korzystać z roweru zupełnie za darmo! Zarząd InfrastrukturyKomunalnej i Transportu w Krakowie, jednostka miejska zarządzająca wypożyczalnią, zobowiązał się do zwrotu kosztów wypożyczania roweru na czas wycieczki, a także godzinę przed, jak
i godzinę po jej zakończeniu (w sumie 5 godzin).

Ilość miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub pod numerem telefonu 12 616 87 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30). Prosimy o dopisek WYCIECZKA Renesans w tytule maila.

Zgłoszenia na wycieczkę w dn. 15 sierpnia przyjmowane są do 12 sierpnia, na wycieczkę w dn. 23 sierpnia do 19 sierpnia, a na wycieczkę w dn. 29 sierpnia do 26 sierpnia.

W zgłoszeniu bardzo prosimy o podanie następujących danych zgłaszanych uczestników: imię i nazwisko, adres e-mailowy i/lub numer telefonu oraz rozmiar koszulki T-shirt (XS, S, M, L, X, XXL) J Wszyscy uczestnicy wycieczki na jej zakończenie otrzymają zestaw sympatycznych upominków rowerowych J Podanie numeru telefonu nie jest obowiązkowe, ale z pewnością ułatwi i przyspieszy ewentualny kontakt.

Wycieczki organizowane są przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach unijnego projektuVeloCitta. Prowadzącymi wycieczkę będą licencjonowani przewodnicy współpracujący z krakowską Agencją Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”.

Zgłoszenie na wycieczkę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Kolejne Velo-wycieczki
z przewodnikiem planowane są już we wrześniu!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!