Skład rady - Dzielnica 1 Kraków

Skład rady

Zarząd

Tomasz Daros
Tomasz Daros
Przewodniczący Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Przewodniczący Zarządu
Kontakt:  tomasz.daros@gmail.com  kom. 502-292-779
Rejon: okręg nr 19, ALEJA SŁOWACKIEGO 29, 29A, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, DŁUGA 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 69A, 69B, 69C, 69D, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, HELCLÓW 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 19A, 21, 23, 23A, 25, 27, KOLBERGA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, KROWODERSKA 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61A, 62, 63A, 63B, 64, 65A, 65B, 66, 66B, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 72, 73, 74, 75, 77, 79, PĘDZICHÓW 22A, 24, 26, 27, 28, PLAC NOWY KLEPARZ 1, SZLAK 14, 14B, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, ŻUŁAWSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16
Zadania: organizacja pracy Rady i Zarządu, reprezentowanie Rady na zewnątrz, kontakty z mediami, nadzór merytoryczny i finansowy nad realizacją zadania „Informacja i łączność z mieszkańcami” oraz zadaniami z zakresu Budżetu Obywatelskiego oraz ochrony środowiska, planowanie, nadzór finansowy i merytoryczny nad środkami przeznaczonymi na funkcjonowanie biura Dzielnicy.

Jestem mieszkańcem Krakowa od urodzenia. Ukończyłem XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida oraz uzyskałem tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie odbywam aplikację Radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Posiadam doświadczenie zawodowe związane z obsługą projektów Unijnych oraz narzędzi finansowych dla firm.

Moja pasja to samorząd od 10 lat jestem Radnym w Dzielnicy I Stare Miasto. Obecnie dzięki zaufaniu Mieszkańców oraz Radnych Dzielnicy I sprawuję funkcję Przewodniczącego Rady i Zarząd Dzielnicy I "Stare Miasto"

2006 – 2008 Przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji
2008 – 2014 Członek Zarządu Rady Dzielnicy I
2013 – 2014 Przewodniczący Doraźnej Komisji ds. Budżetu Partycypacyjnego.
2014 Członek Zespołu Zadaniowego przy Prezydencie Miasta Krakowa ds. opracowania projektu uchwały Rady Miasta Krakowa dotyczącej zasad funkcjonowania i wdrożenia budżetu obywatelskiego w Krakowie.
2014 – aktualnie Członek Rady Programowej Budżetu Obywatelskiego
2014 – aktualnie Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy I „Stare Miasto”

Zająłem pierwsze miejsce w Rankingu Krakowskich Samorządowców sporządzonym przez Instytut Aurea Libertas w kategorii Radnych Dzielnicy I Stare Miasto oraz trzecie spośród wszystkich Radnych Dzielnicy w Krakowie
Jan Hoffman
Jan Hoffman
Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Kontakt:  hoffman.staremiasto@gmail.com
Rejon: okręg nr 8, BOGUSŁAWSKIEGO 2, 4, 6, 8, 10, BONEROWSKA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, DIETLA 70, 72, 74, 76, 80, 80/82, 84, 86, 88, 90, LIBROWSZCZYZNA 1, 3, MORSZTYNOWSKA 1, 2, SAREGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, STAROWIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25B, 27, ŚWIĘTEGO SEBASTIANA 14, 16, 18, 20, 22, 24, ŚWIĘTEJ GERTRUDY 1, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, WIELOPOLE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Weronika Duda
Weronika Duda
Członek Zarządu
Kontakt:  weronika.maria.duda@gmail.com
Rejon: okręg nr 7, BOGUSŁAWSKIEGO 1, 3, 5, 7, DIETLA 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, KOLETEK 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11/13, 12, 13A, 15, 17, 19, 20, SAREGO 1, 3, 5, 7, 9, 11, SMOCZA 2, 4A, 6, 6A, 8, 10, STRADOMSKA 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, SUKIENNICZA 4, 6, 8, ŚWIĘTEGO SEBASTIANA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, ŚWIĘTEJ AGNIESZKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, ŚWIĘTEJ GERTRUDY 12, 12A, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25
Rafał Nowak
Rafał Nowak
Członek Zarządu
Kontakt:  rnowak.staremiasto@interia.pl  tel. 794-011-011
Rejon: okręg nr 16, FELDMANA 4, 6, GARBARSKA 1, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15, JANA SOBIESKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16A, 16B, 16C, 17, 18, 19, 20, 22, 24, KARMELICKA 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43A, 45, 45A, 47, 51, KREMEROWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, ŁOBZOWSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 22A, 24, 24A, 26, SIEMIRADZKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18A, 19, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, STEFANA BATOREGO 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Olgierd Sęczek
Olgierd Sęczek
Członek Zarządu
Kontakt:  olgierdseczek@o2.pl  kom. 698-990-075
Rejon: okręg nr 21, ALEJA 29 LISTOPADA 1, 7, 9, 17, 19, 20, 30, 31, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 36, 39A, 39B, 39E, 39F, 40, 40A, BĘDZIŃSKA 5, 7, 9, BOSACKA 4, 6, 6A, 6B, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, HELCLÓW 2, KAMIENNA 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 19D, 21, 35, 37, 41, 43, 45, KĄTOWA 2, 4, 6, 9, 10, 11, 13, LANGIEWICZA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, MONTELUPICH 3, 4, 6, 7, MUROWANA 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, OGRODOWA 10, PRANDOTY 10, RAKOWICKA 18, 18A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22C, 22H, 22J, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 28, 30, ROGATKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 22A, 24, 25, 27, SZLAK 42, 50, 77, TOWAROWA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, WARSZAWSKA 6, 6A, 8, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 34, 44, WITA STWOSZA 4, 5, 12, WJAZD 4, ŻELAZNA 1, 3, 9, 11

Radni

Jacek Balcewicz
Jacek Balcewicz
Przewodniczący Komisji Ochrony Zabytków i Środowiska
Kontakt:  Prosimy o kontakt z sekretariatem  tel. Prosimy o kontakt z sekretariatem
Rejon: okręg nr 3, BARTOSZA 1, 2, 3, 4, BOŻEGO CIAŁA 6, 8, 10, 12, 14, 16, BRZOZOWA 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, CIEMNA 6, 11, 13, 15, 17, 19, DAJWÓR 1, 3, 5, 19, 21, 23, 25, ESTERY 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, JAKUBA 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, JOSELEWICZA 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 23A, 24, 26, 28, JÓZEFA 23, 25, 36, 38, 40, 42, 44, 46, KUPA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, MEISELSA 20, 22, 24, MIODOWA 11, 13, 13A, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 41, 42, 43, 44, PLAC BAWÓŁ 3, 4, 5, 6, PLAC NOWY 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, STAROWIŚLNA 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 69, 71, 73, 75, ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA 12, 14, 16, 18, 20, 22, SZEROKA 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, WARSZAUERA 1, 3, 6, 8, 9, 10, 11
Piotr Batko
Piotr Batko
Kontakt:
Rejon: okręg nr 14, ALEJA MICKIEWICZA 3, 5, 9, 9A, 9B, 11, 13, 15, 21, 21A, 21B, CYBULSKIEGO 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, CZARNOWIEJSKA 4, 6, 8, CZYSTA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 21, DOLNYCH MŁYNÓW 6, 10, GARNCARSKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 24A, 26, HUMBERTA 1, 2, JABŁONOWSKICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, KAPUCYŃSKA 2, KRUPNICZA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33A, 34, 36, 38, 40, 42A, 44, LORETAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 16, 18, 20, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 27, 29, PLAC GENERAŁA SIKORSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, PODWALE 4, 6, 7, SKARBOWA 1, 2, 4, STRASZEWSKIEGO 24, 25, 26, 27, 28, 29, STUDENCKA 1, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, WENECJA 1, 2, 2B, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 9, 17, 19
Monika Bieniek
Monika Bieniek
Kontakt:
Rejon: okręg nr 5, AUGUSTIAŃSKA 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, CHMIELOWSKIEGO 1, 2, 4, 6, KRAKOWSKA 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, MEISELSA 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, PIEKARSKA 1, 2, 2A, 3, 4, 4-6, 5, 5-7, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, SKAŁECZNA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 15, 16, SKAWIŃSKA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 31, ŚWIĘTEJ KATARZYNY 1, 2, 3, 4, 5, WĘGŁOWA 1, 1A, 2, 3, 4, WIETORA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17
Małgorzata Bochenek
Małgorzata Bochenek
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, Wiceprzewodnicząca Komisji Komunikacji Społecznej i Promocji
Kontakt:  bochenekmalgorzata@gmail.com  kom. 691 855 845
Dyżur: - w poniedziałki: 17.02., 20.04. - DYŻUR ODWOŁANY i 15.06. w godz. 17.00-19.00 w Klubie Kazimierz ul. Krakowska 13 (parter) - w piątki: 21.02., 20.03. - DYŻUR ODWOŁANY, 17.04. DYŻUR ODWOŁANY, 15.05., 19.06. w godz. 17.00 -18.00 w siedzibie Zarządu i Rady Dzielnicy I Rynek Kleparski 4 (drugie piętro z windą, zbyt wąską na większe modele wózków inwalidzkich). Możliwość umówienia spotkania telefonicznie bądź mailowo.
Rejon: okręg nr 2, BOCHEŃSKA 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, BONIFRATERSKA 1, 2, 3, BOŻEGO CIAŁA 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, ESTERY 20, 22, IZAAKA 1, 3, 5, 7, JAKUBA 27, 29, 29-31, 31, 33, JÓZEFA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 34, KRAKOWSKA 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34B, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, KUPA 11, 13, 15, 17, 24, 26, MEISELSA 5, 7, 9, 11, 13, 17, MOSTOWA 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 6, 8, NOWA 3, 4, PLAC NOWY 1, 3, 3A, 4, PLAC WOLNICA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, PODGÓRSKA 11, 12, ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA 3, 5, 6, 7, 9, 11, TRYNITARSKA 4, 6, 11, 16, 18
Marta Chlanda
Marta Chlanda
Przewodnicząca Komisji Komunikacji Społecznej i Promocji
Kontakt:
Rejon: okręg nr 20, BASZTOWA 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, DŁUGA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, KRÓTKA 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, KROWODERSKA 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, KRZYWA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, KURNIKI 3, 4, 5, 6, 7, 9, LUBICZ 4, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 12A, 14, 14A, OGRODOWA 1, 3, PADEREWSKIEGO 1, 4, PAWIA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 18A, 18B, 20, 21, 22, 23, 24, 34, PLAC IM. NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 3, PLAC MATEJKI 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, RYNEK KLEPARSKI 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11A, 12, 13, 14, 17, 18, 20, ŚWIĘTEGO FILIPA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, SZLAK 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 73A, 75, WARSZAWSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, WORCELLA 6, 7, 8, 9, 10, 12, ZACISZE 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16
Jędrzej Chodziński
Jędrzej Chodziński
Przewodniczący Komisji Architektury i Infrastruktury Komunalnej
Kontakt:  jedrzej.chodzinski@gmail.com  kom. 505 036 100
Rejon: okręg nr 10, FLORIAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, MAŁY RYNEK 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, MIKOŁAJSKA 1, 2, 3, 4, 4B, 4C, 4D, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, NA GRÓDKU 1, 2, 3, 4, 9, PIJARSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, PLAC MARIACKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, PLAC ŚWIĘTEGO DUCHA 1, 2, 3, 4, 5, PLAC SZCZEPAŃSKI 4, 5, 6, 7, 8, 9, REFORMACKA 1, 3, 4, 5, 7, RYNEK GŁÓWNY 1, 3, 4, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, SIENNA 2, 4, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, SŁAWKOWSKA 1, 1A, 2, 3, 4, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 26A, 28, 29, 30, 32, ŚWIĘTEGO JANA 1, 2, 3, 3-5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, ŚWIĘTEGO KRZYŻA 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, ŚWIĘTEGO MARKA 4, 5, 6, 7, 7-9, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 22A, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 34A, 35, 37, ŚWIĘTEGO TOMASZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, SZCZEPAŃSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11, SZPITALNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/22, 20-22, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
Tomasz Daros
Tomasz Daros
Przewodniczący Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Przewodniczący Zarządu
Kontakt:  tomasz.daros@gmail.com  kom. 502-292-779
Rejon: okręg nr 19, ALEJA SŁOWACKIEGO 29, 29A, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, DŁUGA 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 69A, 69B, 69C, 69D, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, HELCLÓW 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 19A, 21, 23, 23A, 25, 27, KOLBERGA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, KROWODERSKA 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61A, 62, 63A, 63B, 64, 65A, 65B, 66, 66B, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 72, 73, 74, 75, 77, 79, PĘDZICHÓW 22A, 24, 26, 27, 28, PLAC NOWY KLEPARZ 1, SZLAK 14, 14B, 15, 16, 16A, 16B, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, ŻUŁAWSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, 16
Zadania: organizacja pracy Rady i Zarządu, reprezentowanie Rady na zewnątrz, kontakty z mediami, nadzór merytoryczny i finansowy nad realizacją zadania „Informacja i łączność z mieszkańcami” oraz zadaniami z zakresu Budżetu Obywatelskiego oraz ochrony środowiska, planowanie, nadzór finansowy i merytoryczny nad środkami przeznaczonymi na funkcjonowanie biura Dzielnicy.

Jestem mieszkańcem Krakowa od urodzenia. Ukończyłem XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida oraz uzyskałem tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie odbywam aplikację Radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Posiadam doświadczenie zawodowe związane z obsługą projektów Unijnych oraz narzędzi finansowych dla firm.

Moja pasja to samorząd od 10 lat jestem Radnym w Dzielnicy I Stare Miasto. Obecnie dzięki zaufaniu Mieszkańców oraz Radnych Dzielnicy I sprawuję funkcję Przewodniczącego Rady i Zarząd Dzielnicy I "Stare Miasto"

2006 – 2008 Przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji
2008 – 2014 Członek Zarządu Rady Dzielnicy I
2013 – 2014 Przewodniczący Doraźnej Komisji ds. Budżetu Partycypacyjnego.
2014 Członek Zespołu Zadaniowego przy Prezydencie Miasta Krakowa ds. opracowania projektu uchwały Rady Miasta Krakowa dotyczącej zasad funkcjonowania i wdrożenia budżetu obywatelskiego w Krakowie.
2014 – aktualnie Członek Rady Programowej Budżetu Obywatelskiego
2014 – aktualnie Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy I „Stare Miasto”

Zająłem pierwsze miejsce w Rankingu Krakowskich Samorządowców sporządzonym przez Instytut Aurea Libertas w kategorii Radnych Dzielnicy I Stare Miasto oraz trzecie spośród wszystkich Radnych Dzielnicy w Krakowie
Weronika Duda
Weronika Duda
Członek Zarządu
Kontakt:  weronika.maria.duda@gmail.com
Rejon: okręg nr 7, BOGUSŁAWSKIEGO 1, 3, 5, 7, DIETLA 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, KOLETEK 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11/13, 12, 13A, 15, 17, 19, 20, SAREGO 1, 3, 5, 7, 9, 11, SMOCZA 2, 4A, 6, 6A, 8, 10, STRADOMSKA 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, SUKIENNICZA 4, 6, 8, ŚWIĘTEGO SEBASTIANA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, ŚWIĘTEJ AGNIESZKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, ŚWIĘTEJ GERTRUDY 12, 12A, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25
Jan Hoffman
Jan Hoffman
Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Kontakt:  hoffman.staremiasto@gmail.com
Rejon: okręg nr 8, BOGUSŁAWSKIEGO 2, 4, 6, 8, 10, BONEROWSKA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, DIETLA 70, 72, 74, 76, 80, 80/82, 84, 86, 88, 90, LIBROWSZCZYZNA 1, 3, MORSZTYNOWSKA 1, 2, SAREGO 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, STAROWIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25B, 27, ŚWIĘTEGO SEBASTIANA 14, 16, 18, 20, 22, 24, ŚWIĘTEJ GERTRUDY 1, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, WIELOPOLE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32
Wojciech Jakubowski
Wojciech Jakubowski
Przewodniczący Komisji Mieszkaniowej i Spraw Społecznych
Kontakt:
Rejon: okręg nr 13, ALEJA KRASIŃSKIEGO 1, 5, 7, 9, 11A, 11B, 11C, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 1, 4, 6, CZAPSKICH 1, 3, 4, 5, FELICJANEK 1, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 36A, 38, 40, MORAWSKIEGO 2, 3, 4, 6, PLAC KOSSAKA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, RETORYKA 1, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13B, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, SMOLEŃSK 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, STRASZEWSKIEGO 20, 21, 22, WYGODA 3, 5, 6A, 6B, 7, 8, 8A, 9, 9A, 11, 13, ZEGADŁOWICZA 1, 2, 3, 4, ZWIERZYNIECKA 29, 29A, 31
Alina Kamińska
Alina Kamińska
Przewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Kontakt:
Rejon: okręg nr 6, AUGUSTIAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, BOŻEGO CIAŁA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, DIETLA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, KORDECKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, KRAKOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, MEISELSA 14, 16, 18, MIODOWA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ORZESZKOWEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, PAULIŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 2, 4, 6, 8A, 8B, 10, 12, 14
Edyta Kruk
Edyta Kruk
Przewodnicząca Komisji Edukacji
Kontakt:  krukeda@gmail.com  kom. 501787230
Rejon: okręg nr 15, ALEJA MICKIEWICZA 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, CZARNOWIEJSKA 1, 3, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 25, DOLNYCH MŁYNÓW 3, 5, 7, 9, DUNAJEWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, GARBARSKA 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14A, 16, 18, 18A, 22, 24, 26, GRABOWSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 13, KARMELICKA 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 68, 68A, 70, KOCHANOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 28, 30, KRUPNICZA 3, 5, 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 19, 21, 21A, MICHAŁOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, PAWLIKOWSKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, RAJSKA 1, 2, 3, 4, 4A, 6, 8, 10, 10A, 10C, 12, 14, 20, 22, SZUJSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11
Rafał Nowak
Rafał Nowak
Członek Zarządu
Kontakt:  rnowak.staremiasto@interia.pl  tel. 794-011-011
Rejon: okręg nr 16, FELDMANA 4, 6, GARBARSKA 1, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 15, JANA SOBIESKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16A, 16B, 16C, 17, 18, 19, 20, 22, 24, KARMELICKA 19, 21, 21A, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 43A, 45, 45A, 47, 51, KREMEROWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, ŁOBZOWSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 22A, 24, 24A, 26, SIEMIRADZKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18A, 19, 20A, 20B, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, STEFANA BATOREGO 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Marcin Orski
Marcin Orski
Kontakt:  orski.marcin@gmail.com  kom. 692-915-494
Rejon: okręg nr 18, ALEJA SŁOWACKIEGO 1, 5, 7, 9, 11A, 11B, 11C, 13A, 13B, 13C, 13D, 15, 15A, 17, 17A, 19, 21, 23, KARMELICKA 55, 57, LENARTOWICZA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, ŁOBZOWSKA 39A, 39B, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 57A, 59, 61, SPASOWSKIEGO 1, 2, 6, 8, STASZICA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, ŚWIĘTEJ TERESY 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, SZLAK 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13
Krzysztof Sajdak
Krzysztof Sajdak
Kontakt:  sajdak.krzysiek@gmail.com  kom. 514 144 427
Rejon: okręg nr 1, DAJWÓR 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 14, 16, 18, 20, 27, GAZOWA 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 17, 21, HALICKA 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, MIODOWA 49, 51, 51A, MOSTOWA 10, 12, 14, PODGÓRSKA 15, 16, 22, 25, 25A, PRZEMYSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, RZESZOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, STAROWIŚLNA 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93A, 93B, 95, 97, 99, ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31B, 32, 33, 34, 35, 36A, 38, 38A, 39, 40, 41,TRYNITARSKA 15, 15A, 15B, WĄSKA 2, 3, 4, 4-8, 5, 7, 10, 12
Olgierd Sęczek
Olgierd Sęczek
Członek Zarządu
Kontakt:  olgierdseczek@o2.pl  kom. 698-990-075
Rejon: okręg nr 21, ALEJA 29 LISTOPADA 1, 7, 9, 17, 19, 20, 30, 31, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 36, 39A, 39B, 39E, 39F, 40, 40A, BĘDZIŃSKA 5, 7, 9, BOSACKA 4, 6, 6A, 6B, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, HELCLÓW 2, KAMIENNA 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 19D, 21, 35, 37, 41, 43, 45, KĄTOWA 2, 4, 6, 9, 10, 11, 13, LANGIEWICZA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, MONTELUPICH 3, 4, 6, 7, MUROWANA 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, OGRODOWA 10, PRANDOTY 10, RAKOWICKA 18, 18A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 22, 22C, 22H, 22J, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 28, 30, ROGATKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18A, 18B, 19, 20, 21, 22, 22A, 24, 25, 27, SZLAK 42, 50, 77, TOWAROWA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, WARSZAWSKA 6, 6A, 8, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 34, 44, WITA STWOSZA 4, 5, 12, WJAZD 4, ŻELAZNA 1, 3, 9, 11
Grzegorz Sobol
Grzegorz Sobol
Kontakt:  grzegorzleszeksobol@gmail.com
Rejon: okręg nr 11, BERNARDYŃSKA 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, BRACKA 1, 1A, 2, 3, 3-5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, DOMINIKAŃSKA 1, 3, FRANCISZKAŃSKA 1, 3, 4, GOŁĘBIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, GRODZKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-16, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52A, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60A, 60B, 60C, 61, 62, 63, 64, 65, 67, JAGIELLOŃSKA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, KANONICZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, KAPUCYŃSKA 3, 5, 7, LORETAŃSKA 11, 12, 14, OLSZEWSKIEGO 2, PLAC DOMINIKAŃSKI 1, 2, 4, 5, 6, 7, PLAC ŚWIĘTEJ MARII MAGDALENY 1, 2, PLAC SZCZEPAŃSKI 1, 2, 3, 3A, PLAC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, PODWALE 1, 2, 3, PODZAMCZE 1, 2, 4, 8, 10, 14, POSELSKA 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, RYNEK GŁÓWNY 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, SENACKA 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, SIENNA 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, STOLARSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, STRADOMSKA 2, 4, STRASZEWSKIEGO 1, 2, STUDENCKA 2, 4, 6, 8, ŚWIĘTEJ ANNY 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ŚWIĘTEJ GERTRUDY 26, 27, 28, 29, SZCZEPAŃSKA 2, 4, SZEWSKA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, WIŚLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ZAMEK WAWEL 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9
Michał Szafraniec
Michał Szafraniec
Przewodniczący Komisji Sportu
Kontakt:
Rejon: okręg nr 4, BRZOZOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, DIETLA 51, 53, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, JOSELEWICZA 2, 4, 6, MIODOWA 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24A, 26, 28, 28A, PODBRZEZIE 2, 3, 5, 6, 6A, 8, STAROWIŚLNA 26, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, ŚWIĘTEGO SEBASTIANA 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, WRZESIŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Maciej Wicherek
Maciej Wicherek
Przewodniczący Komisji Sportu
Kontakt:  maciekwicherek@poczta.fm  kom. 502 35 47 47
Rejon: okręg nr 9, BONEROWSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, DOKTORA ZAMENHOFA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, KOPERNIKA 2, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 8, 9, 10, 12, 16, LIBROWSZCZYZNA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, LUBICZ 1, 3, 3A, 5, 5A, 9, MORSZTYNOWSKA 3, 4, 5, RADZIWIŁŁOWSKA 1, 3, 4, 5, 7, 8, 8B, 8C, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, SKŁODOWSKIEJ-CURIE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WESTERPLATTE 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/16, 17, 18, 19, 20, ZYBLIKIEWICZA 1, 2/6, 5, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22
Elżbieta Wyszyńska
Elżbieta Wyszyńska
Kontakt:  dzielnica1@krakow.pl
Rejon: okręg nr 12, FELICJANEK 10, 12, 14, 16, 18, MAŁA 1, 2, 3, 4, 5, MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 14B, PLAC NA GROBLACH 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, PODZAMCZE 20, 22, 24, 26, POWIŚLE 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, SMOLEŃSK 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, STRASZEWSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, TARŁOWSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, TENCZYŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ZWIERZYNIECKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 32, 34
Barbara Zarzycka-Rzeźnik
Barbara Zarzycka-Rzeźnik
Przewodnicząca Komisji Praworządności i Porządku Publicznego
Kontakt:  barbararzeznik@interia.pl  kom. 604-079-575
Rejon: okręg nr 17, ASNYKA 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 12, BASZTOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, BISKUPIA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, DŁUGA 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53A, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, FENN'A 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, KROWODERSKA 4, 6, 8, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, ŁOBZOWSKA 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 35, PĘDZICHÓW 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, SŁOWIAŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, WRÓBLEWSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 8